Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Okenní rámečky pro úsporu energie

Vybírejte chytře plastová okna z naší výroby ve standardu s unikátním rámečkem Super Spacer. Novátorsky řešený okenní rámeček vám přináší nevídané tepelné úspory a další řadu výhod. Pořiďte si okna v energeticky úsporné třídě A. Skvěle se hodí do komerčních budov i rodinných domů. Využijte skutečně výhodných cen a navíc ještě ušetřete na energiích až 5.555,- Kč ročně!

Přednosti oken s rámečkem Super Spacer

  • zadržují o 15% více tepla než jiná okna
  • až 950x méně tepelných ztrát než u hliníkových oken
  • tlumí hluk až o 2dB účinněji než běžná okna
  • o 70% více zabraňují kondenzaci vlhkosti
  • životnost skla při maximální funkčnosti je zvýšena na 20 let
Kontaktujte nás se svými požadavky na okna s rámečkem Super Spacer, a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci. Využijte našeho bezplatného poradenství a slevy 20 - 50 % při objednávce více jak 3 ks oken.

Okna s rámečkem Super Spacer jsou vysoce odolná vůči plísním, a také proto je jejich spolehlivost potvrzená kanadským institutem zdraví. Navíc jsou ovšem výjimečně energeticky úsporná, výrazně snižují požadavky na výhřevné palivo a tím také emise CO2. Díky této vlastnosti jsou moudře využívány zásoby kyslíku v místnosti. Můžeme tedy říct, že okna jsou při použití technologie Super Spacer jakýmsi "výrobcem kyslíku".

Šetřete peníze, bydlete tepleji a chraňte životní prostředí

Okna s rámečkem Super Spacer jsou určeny pro všechny ty, kteří chtějí ušetřit na poplatcích za energie a zároveň mít garanci dlouhodobé životnosti spojené s funkčností. Tato pěkná plastová okna navíc s unikátním rámečkem se samozřejmě výborně hodí i pro pasivní a nízkoenergetické domy. A v neposlední řadě máte na výběr až z 30 barevných odstínů, díky kterým sladíte rámečky okna s celým domem.

Nabízíme vám individuální řešení oken a pečlivě odvedenou práci při samotné výrobě i montáži. Spolehněte se na naše více jak 20leté zkušenosti a přes následující kontaktní formulář se nám ozvěte.

Fotografie technologie Super Spacer