Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Rekonstrukce panelových bytů pro úsporu nákladů a komfort bydlení

Byty v původních panelových domech je třeba jednou za čas rekonstruovat a renovovat, abyste zvýšili komfort bydlení. A nejen to! Rekonstrukce vám přinese především výrazné snížení nákladů za energie, zhodnocení bytů a odhlučnění.

Proč rekonstruovat panelový byt?

okud chcete toho všeho využít i vy, obraťte se na naši stavební firmu Miloslava Hladíka. Provádíme velmi kvalitní rekonstrukce panelových bytů dle vašich požadavků (i pokud jsou zcela nestandardní).

  • Změníte interiér přesně podle svých představ.
  • Zvýšíte komfort a kvalitu bydlení.
  • Výrazně odhlučníte byt.
  • Rapidně snížíte neustále rostoucí náklady za energie.

Máte zájem o rekonstrukci bytu?

Kontaktujte nás

Zařídíme vše od 3D návrhu až po samotnou realizaci

Již od roku 1991 provádíme komplexní rekonstrukce, přestavby, zateplení, zajišťujeme dotace z programu Zelená úsporám a projektujeme změny ve vašich domovech. Vlastními silami jsme schopni zajistit všechny potřebné stavební, vodoinstalatérské a topenářské práce, nebo například výměnu stávajících oken a dveří. Nepropásněte proto svou příležitost nechat si rekonstruovat svůj byt - spolehlivě, rychle a za rozumnou cenu.

„Kontaktujte nás telefonicky, emailem, nebo pomocí přiloženého formuláře a my se vám obratem ozveme. Potom už bude vše záležet na společné domluvě. Vždy se rádi přizpůsobíme vašim požadavkům a budeme postupovat podle vašich představ. Ozvěte se nám ještě dnes a začněte bydlet lépe.“ - Miloslav Hladík, majitel stavební firmy Pardubice - Dašice