Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Využijte nabídky rekonstrukce rodinných domů s kompexním servisem

Nabízíme spolehlivé řešení kompletní rekonstrukce rodinných domů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku. Při celkové rekonstrukci také dodáme veškeré vybavení, jako jsou svítidla, sanitární keramiku a položíme dlažbu a obklady.

V rámci rekonstrukce provedeme:

  • kompletní rekonstrukci jakéhokoliv prostoru domu či bytu
  • stavební, vodoinstalatérské a topenářské práce
  • výměnu stávajících oken za nová
  • poradenství v rámci úpravy dispozic interiéru
Za naší prací si stojíme. Proto na veškeré úpravy v rámci rekonstrukce poskytujeme 3 roky záruku.

Rekonstrukci provedeme pečlivě a zodpovědně. Přejete si vyhotovit cenovou kalkulaci?

   Kontaktujte nás

Jak probíhá rekonstrukce

Před samotnou realizací vás navštívíme přímo v místě stavby. Poté připravíme 3D návrh, který společně doladíme k dokonalosti podle vašeho přání. Budete tak předem vědět, jak bude váš domov po rekonstrukci vypadat. Celou rekonstrukci poté provedeme co nejdříve dle možností individuálního prostoru.

„Díky více než 20letým zkušenostem vám můžeme garantovat kvalitně a poctivě odvedenou práci a rekonstrukci, která zvýší komfort vašeho bydlení. V rámci renovace fasád vám však navíc zajistíme nemalou úsporu nákladů za energie.“ - Miloslav Hladík,  majitel stavební firmy Pardubice – Dašice

Rekonstrukce rodinného domu Roztoky u Prahy

Na podzim 2015 jsme provedli rekonstrukci staršího rodinného domu v Roztokách u Prahy. Majitelům jsme zařídili dotaci z programu Nová zelená úsporám. A co všechno rekonstrukce domu zahrnovala? Jednalo se o výměnu oken, zateplení fasády a stropu garáže a také zateplení půdního prostoru minerální vatou. Všechny podmínky pro získání dotace byly splněny a celá rekonstrukce proběhla bez problémů.

Reference - novostavba průmyslové haly s obytným prostorem

Realizovali jsme novostavbu v obci Moravanský (okres Pardubice) na místě původní stavby, kterou bylo nutné kvůli jejímu stavu zbourat. Novostavba se zde oproti rekonstrukci prodražila pouze o 30 %. Hala s obytným prostorem je zateplená a má nízkou energetickou náročnost. Nová stavba není omezována původním rozložením objektu a lze ji tak přizpůsobit svým potřebám. Právě tato realizace je zářným příkladem toho, že ne vždy se rekonstrukce vyplatí.

Podívejte se na ukázku rekonstruovaných domů a bytů