Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zateplení podkroví a střechy ušetří náklady i zkvalitní život

Přemýšlíte o zateplení střechy nebo podkroví? Přinášíme vám dobré důvody proč déle neotálet. Realizace se provádí po celý rok. 

Disponuje váš byt či dům podkrovními prostory, ve kterých neustále bojujete s nevhodnou teplotou? Máte pocit, že vám střechou táhne? Příčinou může být špatná podkrovní či střešní izolace. Kvalitně provedené zateplení vám umožní nejen pobyt v příjemném prostředí, ale zajistí také výrazné snížení nákladů.

Snížení nákladů na energie až o 60 %

Zateplení střechy či podkroví zabrání především v zimních měsících nežádoucímu úniku tepla a ochrání tak celou vaši rodinu před nemocemi a vaši peněženku od vyhozenýh peněz (střechou) díky úspoře nákladů na energii až o 60 %.

Zdravější a příjemnější prostředí

Chlad a zvýšené proudění vzduchu v interiéru jdou ruku v ruce s chřipkami a jinými onemocněními. Nemluvě pak o plísních, které se obvykle právě díky špatné izolaci ve vnitřních prostorách tvoří.                                                                                                                                                   

Pokud se rozhodnete pro zateplení podkroví a střechy můžete se s mokrými stěnami rozloučit. Budete žít ve zdravějším a příjemnějším prostředí a to nejen v zimě.                                                                                                                                                                                                         

Za nežádoucí teplotu se dá totiž samozřejmě považovat mimo zimu i nepřiměřené horko v letních měsících, které kupodivu řeší zateplení stejně dobře jako únik tepla v zimě.

Umíme zateplit i ploché střechy fóliemi Fatrafol.

Zhodnocení celé nemovitosti

Dobré mikroklima, zlepšení technického stavu budovy i lepší vzhled - to vše přispívá ke zvýšení hodnoty nemovitosti. Investice do zateplení se vám tedy okamžitě vrátí v podobě vyšší hodnoty vašeho obydlí. Bonusem je pak také zvuková izolace, kterou oceníte vy i vaši sousedé.

Pokud chcete získat všechny výše zmíněné výhody a žít lépe, obraťte se na profesionály, kteří vám poradí a následně zajistí skutečně kvalitní zpracování a dlouhou živostnost. Začít můžete kdykoli. Realizace provádíme celoročně. Na závěr bude dobré popřemýšlet také nad lepšími okny a zateplením fasády, aby byl výsledek a úspora co nejefektivnější.