Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zvuková izolace oken snižuje prokazatelně okolní hluk

Zvuková izolace je jednou z nejdůležitějších vlastností domů i komerčních objektů, protože zajišťuje maximální klid na práci a soukromí. Přesto se jí v dnešní době věnuje stále nízká pozornost. Pro funkční izolaci je samozřejmě nutné zvolit správné materiály. Výběr začíná vhodnou volbou zdiva a obkladového materiálu, především ve městech je velmi důležitá i odpovídající zvuková izolace střešní krytin. Problém nastává u již stojících domů, kde všechny tyto změny jsou příliš nákladné finančně i časově.

Nejrychlejší spolehlivou metodou je proto zvuková izolace oken. Pokud si vyměníte svá stará okna za nová okna, rychle zvýšíte zvukovou izolaci a ušetříte za vytápění. S profesionálními službami jsme navíc schopni výměu zajistit v co nejkratším časovém úseku. Jako ekonomicky nejvýhodnější variantu vám namontujeme plastová okna vyráběná moderní technologií. Díky vícekomorovému systému zadržují zvukové vlny a výrazně tak snižují pronikající hluk.

Nová okna jsou nejrychlejším řešením nadměrného hluku.

 

Pro stylová řešení zvolte dřevěná okna. Montujeme je pro vás všude tam, kde chcete spojení tradičního materiálu a inovativních technologií. Moderní dřevěná okna vynikají vysokou zvukovou neprůzvučností a hodí se proto i do velmi zatížených míst. To vše ve spojení s perfektním přírodním vzhledem.

Nepodceňujte zvukovou izolaci. Vysoká hladina hluku vážně zatěžuje vaše tělo a způsobuje deprese.

Pro nejnáročnější uživatele dodáváme a montujeme hliníkovo-dřevěná okna. Precizním spojením odolného hliníku a nejkvalitnějšího dřeva vynikají nejen designem, ale i špičkovou zvukovou izolací. Spojují vzduchové komory a vícevrstvé dřevo, které dohromady zajišťují vysokou zvukovou neprůzvučnost. Skvělá zvuková izolace dřevohliníkových oken je navíc doplněna o snadnou údržbu.

Vyberte si vhodnou zvukovou izolaci a dejte hluku sbohem!

Jakoukoliv zvolenou variantu pro vás rádi dodáme a odborně namontujeme.