Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Jak na rekonstrukci domu?

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domu, bytu nebo chalupy a zajímá vás, co všechno tento krok bude obnášet? Všichni, kteří už za sebou rekonstrukci domu mají, budou určitě souhlasit s tím, že se nejedná o činnost, která by byla procházkou růžovým sadem. Připravili jsme několik základních informací, které jsou s rekonstrukcí vašeho domova spojené.

Rekonstrukce domu? Plánujte vše dopředu.

Při rekonstrukci domu je důležité mít vše předem skvěle naplánované po finanční i architektonické stránce. Samozřejmostí je designérský cit, bez kterého by následná realizace nepůsobila příliš hezky. Proto svěřte rekonstrukci svého domova do rukou spolehlivé a zodpovědné firmy. U nás v MH stavebnictví vám nabízíme spolehlivé řešení kompletních obnov interiérů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku.

Kontaktujte nás

Šetření na stavební firmě se může následně prodražit

Nekvalitní rekonstrukce starého domu se nevyplácí. Může způsobit mnoho problémů a starostí, které se finančně negativně projeví na vašem rozpočtu. Zvlášť u starších objektů je nutné respektovat historii budov. Nové řešení musí zajistit atraktivní design a zkvalitnit obyvatelnost prostorů, jak vnitřních tak venkovních. Díky naším více než 20-ti letým zkušenostem v oblasti stavebnictví si můžete být jisti naší kvalitně odvedenou prací.

Jaké jsou nejčastější vady budov?

Nejčastějšími vadami jsou statické poruchy a vlhkost. Dříve se domy od země neodizolovávaly. Stará izolační lepenka po pár letech nefunguje jak má a začínají se objevovat u vlhkých zdí plísně. Statickou poruchou je většinou velká prasklina ve zdi, nebo naklánějící se stěna. Prvním krokem v těchto případech je odstranění příčiny formou rekonstrukce. Příčinou může být například díra v okapu, díky které řadu let stékala voda po zdi. Problémy u budov jsou často skryté a zjistíte je až po rozebrání stavby. Pro příklad se může jednat o vadný vodovod, který v zimě zamrzá.

Zabýváme se kompletní rekonstrukcí

Rekonstrukci budov provádíme pečlivě a zodpovědně. Díky naším zkušenostem můžeme hrdě říci, že si za naší práci stojíme. Proto na veškeré úpravy v rámci rekonstrukce poskytujeme 3 roky záruku.

  • Rekonstrukcemi rodinných domů, panelových bytů a bytových jader
  • Renovacemi fasád
  • Provedeme půdní vestavbu
  • Zajistíme 3D návrhy a realizace interiérů

Jak u nás rekonstrukce probíhá?

V první fázi se s vámi potkáme a navštívíme stavbu, kterou budete chtít rekonstruovat. Následně připravíme 3D návrh, který na společné schůzce projdeme a doladíme podle vašeho přání k dokonalosti. Díky našemu návrhu budete mít představu, jak bude následná realizace rekonstrukce vypadat. Celou rekonstrukci poté provedeme co nejdříve dle možností individuálního prostoru.

Díky více než 20-ti letým zkušenostem vám můžeme garantovat kvalitně a poctivě odvedenou práci a rekonstrukci, která zvýší komfort vašeho bydlení. V rámci renovace fasád vám však navíc zajistíme nemalou úsporu nákladů za energie.“ - Miloslav Hladík, majitel stavební firmy Pardubice – Dašice

Námi realizované rekonstrukce

Máme za sebou rekonstrukce rodinných domů, panelových bytů, bytových jáder nebo renovace fasád. Mezi našimi referencemi najdete půdní vestavby a realizace interiérů.

Spojte se s profesionály ve svém oboru

Nabízíme spolehlivé řešení kompletní rekonstrukce rodinných domů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku. Při celkové rekonstrukci také dodáme veškeré vybavení, jako jsou svítidla, sanitární keramiku a položíme dlažbu a obklady. Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace již od roku 1991.

Ukázky našich rekonstrukcí