Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Plastové a dřevěné dveře

Vyberte si vstupní a vchodové dveře pro váš dům či byt. Dodáváme exkluzivní plastové a dřevěné dveře moderního designu, v barvách od saténově bílé až po kouřově černou. Samozřejmostí je špičková povrchová úprava chránící před mechanickým poškozením, stabilita i tvarová stálost

Vsaďte na spojení funkčnosti a designu

  • 8 mm bezpečnostní kalené sklo
  • jedinečný design prodchnutý italským stylem
  • bezfalcové zárubně z jehličnatého masivu
  • průchozí výška 1970 mm, šířka 600 - 900 mm

Vámi vybrané dveře namontujeme ve vašem domě či přímo na stavbě. Díky dobré poloze vchodové a vstupní dveře do domu či bytu dodáváme především do Pardubic, Hradce Králové, Chrudimi a okolí, ale také do Prahy. 

Vyberte si z naší nabídky luxusní dřevěné vchodové dveře z kvalitních lepených hranolů. Vybrat si můžete design dveří, hned z několika barevných odstínů. Dodáme vám je s kompletní montáží a zárukou až 7 let. K dveřím vám navrhneme a vyrobíme podlahy a nábytek, abyste měli interiér dokonale sjednocený.

Spojení pravé dřevěné dýhy s 8 mm bezpečnostním sklem vám zaručí dlouhou životnost. Rovněž nabízené plastové vchodové dveře jsou vyvinuté tak, aby odolaly nepřízni počasí a zároveň poskytovaly co nejlepší estetický dojem.

Proč si vchodové a vstupní dveře do bytu či domu pořídit u nás

  • poskytujeme prodlouženou záruku 5 až 7 let
  • pro výrobu dveří používáme dřevo z borovice, dubu nebo meranti
  • naše vchodové dveře vydrží všechny nepřízně počasí a zároveň působí esteticky

Plastové vchodové dveře

Vchodové dveře představují hlavní portál do našich domovů a objektů. Proto by měly být nejen pevné a odolné, ale také by měly tvořit estetický dojem. Plastové konstrukční vchodové dveře nabízené naší společností jsou vyvinuté tak, aby odolaly nepříznivým vlivům počasí, a zároveň byly bezpečné pro jakýkoliv váš objekt. Ozdobná výplň u plastových dveří navíc působí esteticky a díky širokému výběru můžete zvolit přesně takové dveře, které padnou vašemu domu.