Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Magazín

Jak bojovat doma s plísní?

Také doma bojujete v době vlhkého a chladného počasí s plísní? Nejde jen o nevzhledné skrvny a chlupaté stěny, ale také o zdraví nebezpečný organismus, který se podílí na různých zdravotních problémech. Jak s plísní a vlhkostí účinně bojovat? Přečtěte si náš článek.

Zateplení podkroví a střechy ušetří náklady i zkvalitní život

Přemýšlíte o zateplení střechy nebo podkroví? Přinášíme vám dobré důvody proč déle neotálet. Realizace se provádí po celý rok. 

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více.

Kvalita vítězí! Proč zvolit nábytek na míru?

Zařizujete byt či dům a rozhodujete se zda zajít do obchodu a pořídit "skládací" nábytek nebo si nechat navrhnout a zrealizovat originální nábytek na zakázku? Jaké má vybavení na míru přednosti?

Jak na rekonstrukci panelového jádra

Potřebujete vyměnit bytové jádro? Je váš byt zastaralý a nesplňuje požadavky na moderní bydlení estetické ani praktické? S výměnou dlouho nečekejte. Přečtěte si náš článek o rekonstrukci a pusťte se do toho. Již za necelé 2 týdny můžete mít hotovo.  

Plastové vchodové dveře - vstupní brána do vašeho domova

Vybíráte nové vstupní dveře do vašeho domu či bytu? Padly vám do oka plastové dveře? Jaké mají výhody a čemu se při výběru vyvarovat? Přečtete si náš článek. 

Kuchyň na míru - chytrá volba při zařizování interiéru

Potřebuje vaše kuchyň rekonstrukci nebo zařizujete zcela novou? Proč byste měli přemýšlet nad interiérem na zakázku a jaké jsou výhody indiviuální kuchyně? Přečtěte si je v našem článku.

Pořiďte si vlastní dům za cenu bytu

Přemýšlíte nad pořízením nového bydlení? Rozhodujete se, jestli zvolit byt nebo dům? Pokud jde o finance, prozradíme vám, že za cenu klasického bytu v novostavbě pořídíte nový o polovinu větší rodinný dům. Více v našem článku.  

3D návrhy interiérů a výroba nábytku na míru

Věděli jste, že provádíme i 3D návrhy interiérů, jejich kompletní realizaci a to dokonce včetně nábytku na míru? 

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Venku je krásně a to znamená, že přichází ideální doba pro výměnu starých oken. Přečtete si, co vám investice do nových oken přinese. 

Jak zateplit starý dům

S rostoucí energetickou náročností se stále častěji setkáváme s pojmem tepelná izolace. Pokud přemýšlíte, zda je zateplení vašeho domu, který byl postaven před desítkami let, nutné, odpověď zní jednoznačně ano. 

Jak na hydroizolaci plochých střech, teras a balkonů

Kvalitní hydroizolace je nutný základ každé střechy, který je bohužel často podceňován. Přitom chrání domov od nežádoucích příhod zapříčiněných působením přírodních vlivů, jako je například nešťastné zatékání do vnitřních prostor domu.