Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Magazín

Jak na rekonstrukci domu?

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domu, bytu nebo chalupy a zajímá vás, co všechno tento krok bude obnášet? Všichni, kteří už za sebou rekonstrukci domu mají, budou určitě souhlasit s tím, že se nejedná o činnost, která by byla procházkou růžovým sadem. Připravili jsme několik základních informací, které jsou s rekonstrukcí vašeho domova spojené.

Nová zelená úsporám v roce 2019

Co přináší program Nová zelená úsporám v roce 2019? Ministerstvo pro životní prostředí přichystalo doslova revoluční nabídku majitelům a stavitelům rodinných domů.

Postavit bungalov nebo patrový rodinný dům?

Přemýšlíte nad stavbou a nevíte si rady, jestli zvolit bungalov nebo patrový rodinný dům? Obě varianty mají své výhody a nevýhody

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost. 

Výhody zateplené fasády v létě

Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci.

Realizace krásného bungalovu typu B

Přemýšlíte nad stavbou domu? Prohlédněte si, jak probíhala realizace nedávno dokončeného rodinného bungalovu. V naší referenci se dozvíte i konkrétní cenu a další důležité informace.

Jak bojovat doma s plísní?

Také doma bojujete v době vlhkého a chladného počasí s plísní? Nejde jen o nevzhledné skrvny a chlupaté stěny, ale také o zdraví nebezpečný organismus, který se podílí na různých zdravotních problémech. Jak s plísní a vlhkostí účinně bojovat? Přečtěte si náš článek.

Zateplení podkroví a střechy ušetří náklady i zkvalitní život

Přemýšlíte o zateplení střechy nebo podkroví? Přinášíme vám dobré důvody proč déle neotálet. Realizace se provádí po celý rok. 

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více.

Kvalita vítězí! Proč zvolit nábytek na míru?

Zařizujete byt či dům a rozhodujete se zda zajít do obchodu a pořídit "skládací" nábytek nebo si nechat navrhnout a zrealizovat originální nábytek na zakázku? Jaké má vybavení na míru přednosti?

Jak na rekonstrukci panelového jádra

Potřebujete vyměnit bytové jádro? Je váš byt zastaralý a nesplňuje požadavky na moderní bydlení estetické ani praktické? S výměnou dlouho nečekejte. Přečtěte si náš článek o rekonstrukci a pusťte se do toho. Již za necelé 2 týdny můžete mít hotovo.