Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Magazín

Plastové vchodové dveře - vstupní brána do vašeho domova

Vybíráte nové vstupní dveře do vašeho domu či bytu? Padly vám do oka plastové dveře? Jaké mají výhody a čemu se při výběru vyvarovat? Přečtete si náš článek. 

Kuchyň na míru - chytrá volba při zařizování interiéru

Potřebuje vaše kuchyň rekonstrukci nebo zařizujete zcela novou? Proč byste měli přemýšlet nad interiérem na zakázku a jaké jsou výhody indiviuální kuchyně? Přečtěte si je v našem článku.

Pořiďte si vlastní dům za cenu bytu

Přemýšlíte nad pořízením nového bydlení? Rozhodujete se, jestli zvolit byt nebo dům? Pokud jde o finance, prozradíme vám, že za cenu klasického bytu v novostavbě pořídíte nový o polovinu větší rodinný dům. Více v našem článku.  

3D návrhy interiérů a výroba nábytku na míru

Věděli jste, že provádíme i 3D návrhy interiérů, jejich kompletní realizaci a to dokonce včetně nábytku na míru? 

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Venku je krásně a to znamená, že přichází ideální doba pro výměnu starých oken. Přečtete si, co vám investice do nových oken přinese. 

Jak zateplit starý dům

S rostoucí energetickou náročností se stále častěji setkáváme s pojmem tepelná izolace. Pokud přemýšlíte, zda je zateplení vašeho domu, který byl postaven před desítkami let, nutné, odpověď zní jednoznačně ano. 

Jak na hydroizolaci plochých střech, teras a balkonů

Kvalitní hydroizolace je nutný základ každé střechy, který je bohužel často podceňován. Přitom chrání domov od nežádoucích příhod zapříčiněných působením přírodních vlivů, jako je například nešťastné zatékání do vnitřních prostor domu. 

10 důvodů, proč vyměnit stará okna za nová plastová, dřevěná nebo hliníková

Stále váháte, zda se pustit do výměny starých nevyhovujících oken za nová s mnohem lepšími technickými i designovými vlastnostmi? Tento článek vám jistě pomůže se správně rozhodnout!

Několik kroků, díky kterým docílíte energeticky úsporného domu

Zateplení domů je velmi účinným řešením, jak se vyhnout vysokým poplatkům za vytápění. Jak ale vybrat vhodný zateplovací systém?

Dotace Nová zelená úsporám 2017 na okna

Připravili jsme pro vás přehled informací, jak v roce 2017 vyměnit stará okna za nová díky dotaci Nová zelená úsporám.

Novinky z oblasti Nová zelená úsporám 2017

Přečtěte si, jaké události se staly v oboru Nová zelená úsporám na začátku roku 2017.

Zděný rodinný dům – bydlete za 4 měsíce

Máte svůj vysněný rodinný dům? Nechte všechno na nás - postaráme se o celou výstavbu od projektové dokumentace až po předání díla.